Baza Wiedzy
Witaj w Bazie Wiedzy serwisu monetkowo.pl
Monetkowo.pl jest porównywarką produktów bankowych oraz pozabankowych. Dzięki współpracy z wieloma instytucjami, posiadamy w naszym zakresie oferty różnych kategorii, co umożliwia porównanie ich oraz dopasowanie indywidualnie do potrzeb Klienta.

Nie udzielamy pożyczek, nie prowadzimy działalności bankowej ani nie świadczymy usług bezpośrednich.

Naszym celem jest dopasowanie oferty do Twoich oczekiwań!
 • Konsultanci Monetkowo.pl porównują za Ciebie oferty kilku różnych instytucji.
 • Nie musisz wychodzić z domu
 • Nie musisz czekać w kolejkach poszczególnych placówek
 • Nie musisz wypełniać kilku różnych wniosków, aby otrzymać konkretne propozycje
 • Szybko, łatwo, sprawnie!
To proste. Monetkowo.pl to zaledwie kilka kroków, a wiele możliwości.
 • Wypełniasz formularz
 • Oddzwaniamy do Ciebie (nie ponosisz kosztów za połączenie)
 • Na podstawie rozmowy dobieramy odpowiednie oferty, które mogą Cię zainteresować
 • Do wybranych przez Ciebie instytucji przesyłamy prośbę o przedstawienie konkretnej propozycji
 • Dedykowani konsultanci poszczególnych firm kontaktują się z Tobą, w celu przekazania szczegółów
 • Podejmujesz decyzję o wyborze właściwej oferty
Wszystkie dane osobowe gromadzone są w naszej bazie, gdzie są w pełni zabezpieczone zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 roku oraz Polityką Prywatności serwisu Monetkowo.pl.

Po rozmowie telefonicznej z naszym Konsultantem, Twoje dane kontaktowe zostaną przekazane wyłącznie do tych instytucji, na które się zdecydujesz.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych do żadnych podmiotów zewnętrznych bez Twojej wiedzy i zgody.
Twoja zgoda na przetwarzanie danych, które podajesz w formularzu kontaktowym, jest niezbędna, abyśmy mieli możliwość kontaktu z Tobą i prezentacji naszych ofert. Przetwarzanie danych osobowych, to nie tylko prezentacja oferty. Już na poziomie wysłania przez Ciebie wniosku o kontakt, Twoje dane zapisywane są na naszych serwerach, co oznacza, ze rozpoczął się proces przetwarzania ich. Jeżeli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie swoich danych oraz na kontakt z naszej strony, formularz nie będzie mógł zostać wysłany, a my nie będziemy mogli do Ciebie oddzwonić ani wysłać wiadomości e-mail – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997.
Po przesłaniu przez naszego Konsultanta zapytania o kredyt lub inny produkt, do instytucji, które zostały przez Ciebie wybrane podczas rozmowy telefonicznej z serwisem Monetkowo.pl, banki i instytucje pozabankowe otrzymują od nas informację, jaki produkt Cię interesuje.

Następnie, najczęściej w czasie do 24h od daty rozmowy z naszym Konsultantem, otrzymujesz kontakt telefoniczny od poszczególnych firm, które prezentują Ci swoje konkretne oferty.

Jeżeli zdecydujesz się na jedną z nich, pozostaje już tylko dopełnienie formalności. W zależności od formy proponowanej przez daną instytucję finansową, może się to odbyć bezpośrednio w placówce, za pośrednictwem kuriera lub potwierdzając swoją tożsamość poprzez zrobienie przelewu symbolicznej kwoty w wysokości 1gr na rachunek wskazany przez wybraną instytucję.

Podczas rozmowy telefonicznej, nasz Konsultant zawsze prosi o kod pocztowy miejsca Twojego zamieszkania (miejsca, w którym obecnie przebywasz), aby zgłoszenie zostało przekazane do placówki znajdującej się najbliżej.
Po rozmowie telefonicznej z naszym Konsultantem, Twoje dane kontaktowe przekazywane są bezpośrednio do wybranych instytucji. Dlatego tak ważnym jest, aby Twoje dane w formularzu były prawdziwe. Ułatwi to nam kontakt z Tobą, a następnie kontakt ze strony banków i instytucji pozabankowych.
Mamy świadomość, że PESEL jest daną wrażliwą i jego podawanie może budzić wątpliwości. Nie musisz się jednak obawiać. Wszystkie dane pozostawiane w serwisie Monetkowo.pl są właściwie zabezpieczone zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997.

Niektóre instytucje bankowe, udostępniają swoje oferty dopiero po podaniu numeru PESEL. Dlatego, abyśmy mogli dobrać oferty najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom i bez ograniczeń, dajemy Ci możliwość podania numeru PESEL już na poziomie wypełniania formularza.
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 oraz Polityką Prywatności serwisu Monetkowo.pl, wszystkie dane osobowe naszych Klientów przechowywane są na zabezpieczonych serwerach. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo w zakresie przetwarzania danych osobowych i wykorzystujemy je wyłącznie w celach zapisanych w Regulaminie serwisu Monetkowo.pl.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych do żadnych podmiotów zewnętrznych bez Twojej wiedzy i zgody.
Serwis Monetkowo.pl współpracuje z wieloma instytucjami, zarówno w zakresie pożyczek gotówkowych, produktów pozabankowych, jak również ofert na przywracanie płynności finansowej – mówiąc w skrócie, współpracujemy również z firmami zajmującymi się oddłużaniem i czyszczeniem historii kredytowej.
ZAMKNIJ
Wygodny i bezpieczny kredyt?
dowolny
cel pożyczki
szybka
i sprawna weryfikacja
20 banków
w jednym miejscu
Wypełnij formularz,
oddzwonimy do Ciebie:
Imię
 
Nazwisko
 
E-mail
 
Twój numer telefonu
 
 
Copyright MONETKOWO.pl